A+ A A-

İster Yurt Dışında, İster Yurt İçinde, Bayram Gezmesinde Turla Tatile…

Bayram turları, tüm seyahat acentelerinin gezi programlarında olan, yurt içinde kültür turu şeklinde, yurt dışında ise tamamen yeni ülkeler görmek adına düzenlenen toplu tatil organizasyonudur. Çalışma hayatından dolayı genci, yaşlısı bir çok kişi, ekstra tatil imkanı doğan 3 gün ile 9 gün arasında değişebilen dini ve resmi bayramları, turla tatile çıkarak değerlendirmektedir.

2013 Bayram Tatili Takvimi

Tatil

Tarih

Günler

Kurban Bay.

12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20 Ekim

2 Hafta sonu, 1 hafta içi

Ramazan Bay.

8, 9, 10, 11 Ağustos

Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

Cumhuriyet Bay.

26, 27, 28, 29 Ekim

Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı

Gençlik ve Spor Bay.

19 Mayıs

Pazar

Çocuk Bay.

23 Nisan

Salı

Zafer Bay.

30 – 31 Ağustos, 1 Eylül

Cuma, Cumartesi, Pazar

Yılbaşı

1 Ocak 2014

Çarşamba

Bayramlarda İstediğiniz Yere Turlayın

Tur firmaları bayram tatillerinizi eğlenceli bir şekilde doldurmanızı sağlayacak, sizi yurt içinde ve yurt dışında yeni mekanlara götürecek uygun gezi seçeneklerini hazırlayıp sizlerin tercihine sunmaktadır. Erken rezervasyon yaptıranlar için önemli indirimler de mevcuttur. Bütçeye, tatil tercihlerine ve ayrılabilecek zaman göre çeşitlilik gösteren bayram turu fırsatları arasından bir seçim yapıp gönlünüze göre zaman geçirebilirsiniz. 

Yoğun iş temposu dolayısıyla tatile çıkma fırsatı bulamadıysanız resmi ve dini tatiller size en uygun zaman. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla senenin tüm yorgunluğunu atabileceğiniz, dinlenirken, yanı sıra çok çeşitli kültürlerle tanışacağınız bir tatil şeklidir bu geziler. Tabiatın doğal sakinleştirici özelliğinin, tarihin o muhteşem dokusuyla birleştiği şehirlerde, size ayrıcalıklı bir dinginlik getirecek organizasyonlardır özellikle şeker ve kurban bayramı turları.

Türkiye’de Tarihi Görün, Kültürü Tanıyın

Yurt içinde düzenlenen geziler, ülkemizin her yanında doğal güzellik olmasından dolayı çok fazladır. Ege’den Güneydoğu’ya, Doğu Karadeniz’den Trakya’ya kadar ister günübirlik, ister 1 gece konaklamalı, ister otobüsle 1 hafta, isterseniz de uçakla yapılan yüzlerce destinasyon vardır. Tur firmaları, bayram turlarını, en az 2 ay öncesinden belirleyip satışa sunmaktadır. Uzun sürecek tatillerdeki geziler, 15 gün öncesinden tam doluluk oranına ulaşır.

Ülkemizde özellikle ramazan ve kurban bayramı turları;

Farklı Kültürler İçin Dünya’nın Dört Bir Yanına Yolculuk
Müşteri isteklerinin sürekli arttığı, teknoloji sayesinde her noktanın ön plana çıktığı günümüzde, seyahat şirketleri, her türlü ayrıntıyı ve isteği göz önünde bulundurarak Dünyanın bir çok noktasına, 2 günden 10 güne kadar farklı sürelerde yurt dışı turları düzenlemektedirler. Özellikle Avrupa kıtasında sınır geçişi olmaması nedeniyle birkaç günde 3 – 4 ülke birden gezilebilmektedir.

Egzotik adalarda, okyanuslarda farklı kıtalar görerek gezebileceğiniz cruise turlarına, İskandinavya fiyortlarından Uzakdoğu ülkelerine kadar her yeri bu tatil zamanlarında gezebilirsiniz. Başlıca destinasyonlar;

Vize uygulamalarından, pasaport işlemlerine, Türkiye’ye vize uygulamayan ülkelerden tur fotoğrafçılığına, gezi yorumlarından hangi mevsimlerde nereye gidileceğine kadar tatille ilgili tüm süreçleri sayfamızda bulabileceksiniz.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome