A+ A A-

Yunanistan

Bayram Tatilinde Komşunuza Gitmeye Ne Dersiniz?

Ortak tarihi ve kültürel değerlere sahip olduğumuz kardeş ülke Yunanistan yakın bir konumda olması sebebiyle yaz ve kış aylarında tatilcilerin tercih ettikleri bölgelerden. Senelerdir birlikte yaşamış olan iki ulusun birbirine yabancı olmayan mimari yapıları, doğal güzellikleri her iki ülkede de misafirlerin yabancılık çekmemesini sağlar.

Siz de bayramda nereye tatil yapacağınıza karar veremediyseniz kısa ve uzun süreli Yunanistan tatilleri sizlere alternatif olabilir. Tur firmaları da bu ihtiyacınızı karşılamak için düzenledikleri organizasyonlarla unutulmaz anlar yaşatıyor. Osmanlı ve Bizans mimarisinin örneklerinden masmavi Ege sularına, doğal güzelliklerden Türk köylerine kadar birçok uğrak noktasıyla dolu dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Otobüsle Yunanistan Turu

Otobüsle Yunanistan Turu

Yüzyıllarca Osmanlı ve Bizans nüfusuna ev sahipliği yapmış Yunanistan geleneksel Türk ve Bizans mimarisinin örneklerine ve pek çok doğal güzelliğe sahiptir. Yemyeşil ormanları, Ege kıyısındaki şehirleri ve adaları ile tam bir tatil cenneti konumundadır.

Yunan Adaları

Yunan Adaları

Ege denizinin ortasında yer alan irili ufaklı birbirinden güzel adalar elinizi uzatsanız dokunabileceğiniz uzaklıkta aslında. Dört tarafınızda deniz manzarasının ve hafif rüzgarın keyfini çıkarabileceğiniz bu cennet köşelerinde ister konaklamalı isterseniz günü birlik turlarla keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome