A+ A A-

Yeni Yıla Tatilde Girin

Avrupa'nın en romantik şehirlerinde, yılbaşı turlarında özel yılbaşı partisi sürprizleri

Yılbaşı Tatili

Miladi takvimin başlangıcı olarak kabul edilen yılbaşı, 1 Ocak tarihinden itibaren başlar. Tüm dünyada 31 Aralık gecesi saat 24:00’te yeni yıla giriş yapılır. Herkesçe özel kabul edilen bu gün eğlencelerle kutlanır.

Çoğu kimse 31 Aralık’ta özel bir yerde olmak ister. Bunun en farklı yollarından birisi de yılbaşı turlarına katılmaktır. Seyahat şirketleri de bu dönemde yurt içi ve yurt dışı bir çok tur düzenlemektedir.

Türkiye’de 1 Ocak Tatili Turları

Yılbaşı tatili, 1 Ocak tarihini kapsar. Sadece 1 gündür. Önümüzdeki senenin başı, yani 1 Ocak 2014 tarihi, Çarşamba günüdür. Bu da sadece 1 günlük tatil için çok seçenek olmamasına işarettir. Yeni seneyi başka bir şehirde geçirmek isteyenler için en ideal tatil şekli yakın bölgelerdir. Buralarda anlaşılan bir otelde yılbaşı galası düzenlenir, çevresinde de eğer varsa kısa bir gezinti organize edilir. Tercih edilen çoğu yerler, yağan kardan faydalanıldığı için kayak merkezleri olmaktadır

Bu bölgeler;

  • Kartalkaya
  • Kartepe
  • Abant
  • Sapanca
  • Ağva – Şile
  • Bursa
  • Erciyes
  • Ilgaz

2014’de Yurtdışında Noel

1 Ocak 2014’ün Çarşamba günü olması, tur acenteleri için handikap olsa da, ekstra izin alabilecekler için normal noel turları yapılmaktadır. Romantizmi simgeleyen Roma ve Paris şehirlerine rağbet diğer ülkelere oranla daha fazladır. Bunun yanında kısa süreli turlarda içinde kayak merkezi ve kumarhaneleri barındıran Bulgaristan’ın Varna ve Sofya şehirlerine alternatif destinasyonlar düzenlenir.

Yeni yıla, karların içinde şömine başında girmek istiyorsanız, ülkemizde başta Uludağ olmak üzere, diğer kayak merkezleri olan Kartalkaya, Ilgaz, Palandöken ve Kartepe turlarını önermekle birlikte yurt dışında romantizmin dorukta yaşandığı Roma ve Paris destinasyonlarını da rahatlıkla size sunabiliriz. 

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome