A+ A A-

Yanıbaşınızdaki Tatil Bölgelerini Keşfediniz

Tatil dendiğinde genelde herkes deniz, kum ve güneş üçlemesini düşünür. Ama özellikle İstanbul ve çevresindeki yakın bölgeleri bir kez gördüğünde ne kadar yanıldığını anlar. Fazla vakti ve çok izni olmayanlar için kısa süreliğine de olsa şehirden uzaklaşmak için bir çok alternatif mevcuttur.

Tur firmaları, özellikle hafta sonları ve bayramlarda bu yerlere ya konaklamalı ya da günübirlik turlar düzenlerler. Katılım da daima yüksektir. Maksimum 3 – 4 saatlik yolculuklarla özellikle İstanbul’un hem batısına hem de doğusuna gidip gezip, yeni yerler keşfedip tatil yapabileceğiniz birbirinden farklı yörelere düzenlenen eğlenceli turlara eşlik edebilirsiniz.

Abant Turu

Abant Turu

Abant, muhteşem manzarasıyla resimlere konu olabilecek güzellikte, masalsı bir yerdir. Yer olarak küçük olsa da, oraya gittiğinizde kendinizi sadece şehirden değil, bu dünyadan kopmuş bir masal diyarında hissedeceksiniz.

Edirne Turu

Edirne Turu

Tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olan Edirne, kuzey batımızda, Yunanistan ve Bulgaristan’la olan sınırımızı belirler. Özellikle Kapıkule sınır kapısı, Avrupa’ya açılan yolun başlangıcı olup en hareketli karayolu sınırımızdır.

İğneada Turu

İğneada Turu

İğneada, ülkemizin kuzey batısında, Karadeniz sahil kıyısında, Türkiye’nin bu denizdeki en batı noktasıdır. Kırklareli iline bağlı Demirköy ilçesinin bir beldesi olan bölge, Karadeniz’e nazaran denizi dalgasız ve sığdır. Ana yolların dışında kalan, ulaşımı tek bir yolla sağlanan İğneada, diğer turizm bölgelerine kıyasla hala tam olarak keşfedilmemiş bir bölgedir.

Kartepe Turları

Kartepe Turları

İstanbul’a sadece 1,5 saatlik mesafede günübirlik kayak keyfi yapmaya ne dersiniz? Kartepe işte böyle bir yer. Bir tarafta Sapanca Gölü, bir tarafta da Kocaeli Körfezi manzarasıyla 1.500 rakımlı bu tepe, özellikle hafta sonlarında ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Sapanca Turu

Sapanca Turu

İstanbul’dan kaçış dendiğinde ilk düşünülecek yerlerin başında gelen Sapanca, çevresindeki doğal güzellik ve özellikle gölüyle meşhur bir yerdir. Sapanca Gölü’nün yanında sıra sıra dizilmiş restoran ve cafeler, doğal ortamı seyretmeye gelenlerle dolup taşar.

Şile - Ağva Turu

Şile - Ağva Turu

Şile, İstanbul’un Karadeniz sahilindeki en meşhur yeridir. Bir sahil kasabası olan Şile, otellerinin yanı sıra çevresindeki yeşilliğiyle bilinir. 30 km sonrasında ise şehrin sınırında, gizli kalmış bir cennet vardır : Ağva. Karadeniz kıyısında, Göksu ve Yeşilçay nehirleri arasında kalmış bu tatil beldesi, özellikle hafta sonları tatilcilerin ve günübirlikçilerin akınına uğrar.

Uludağ Turu

Uludağ Turu

Ülkemizin ilk kayak merkezi ve birbirinden güzel otellerinin olduğu, 2.500 metre yükseklikteki Bursa Uludağ, İstanbul’a çok uzak olmaması nedeniyle de gerek konaklamalı, gerekse de günübirlik turların, özellikle kış aylarında daima gözdesi olmuştur.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome