A+ A A-

Vizesiz Turlar

Vize İstemeyen Onlarca Ülkeye Dilediğiniz An Ulaşmanın Keyfini Çıkarın

Türkiye’ye vize uygulamayan yaklaşık 70 ülke var ve bunlardan çoğu turizm merkezi. Herhangi bir uğraşa gerek kalmadan sadece bavulunuzu ve biletinizi alıp yola koyulabilirsiniz. Arjantin’den Hong Kong’a, Maldivler’den Ukrayna’ya onlarca ülke tarihi ve doğal güzellikleri ile Türk misafirlerini ağırlıyor.

Siz de uygun ücretlerle düzenlenen turlardan faydalanabilir ve bu ülkeleri keşfe çıkabilirsiniz. Özellikle Kurban ve Ramazan bayramlarında, resmi tatillerde yapılan indirimlerle tatilinizden daha karlı çıkmanız mümkün. Dilerseniz Karayiplerin masmavi denizlerinde yüzebilir dilerseniz de Rusya’nın Kızıl Meydan’ında mimari yapıların güzelliğini keşfedebilirsiniz. Vize istemeyen ülkelere yapılan turlardan bazıları ise:

Afrika Turları

Afrika Turları

Afrika kendine özgü atmosferi ve kültürü ile turistleri hayran bırakan bir yapıya sahip. Farklı yaşam tarzına sahip kabileleri, inançları ve doğal güzellikleri ile her köşesinden keşfedilmeye değer bir özellik çıkıyor.

Bosna Hersek - Saraybosna Turları

Bosna Hersek - Saraybosna Turları

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna yüzyıllarca barış içinde yaşayan dinlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bölgede cami, kilise ve havralar yan yanadır. Osmanlı’nın egemenliğinde Avrupa’da kurulan en büyük kent olur ve en iyi zamanlarını yaşar.

Makedonya Turları

Makedonya Turları

Osmanlı ve Roma İmparatorluklarına ev sahipliği yapmış Balkan ülkesi Makedonya tarihi değerlerinin yanında doğal güzellikleri, yüksek dağları ve tepeleriyle turistleri kendine hayran bırakıyor. Camilerin ve taş köprülerin yer kapladığı bölge Balkan turlarının adresi.

Moskova, St. Petersburg Turları

Moskova, St. Petersburg Turları

Kuzey’in en güzel ülkelerinde olan Rusya yıl boyu binlerce turisti ağırlar. Kışın en güzel zamanlarının geçirilebileceği yerlerden biri olması sebebiyle genellikle kış mevsiminde düzenlenen turların uğrak noktalarından biri halini almıştır.

Vizesiz Uzakdoğu Turları

Vizesiz Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu’nun en önemli ülkelerinden Singapur, Hong Kong ve Tayland turlar kapsamında tatilcilerin gidebileceği yerlerden. Türkiye’ye vize uygulamayan bu ülkelere dilediğiniz zaman tek başınıza, arkadaşlarınızla ya da tur gruplarıyla gidebilirsiniz.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome