A+ A A-

Uzak Doğu

Uzakdoğu’nun Mistik Atmosferini ve Doğal Güzelliklerini Turlarla Keşfedin

Çin’den Malezya’ya, Vietnam’dan Maldivlere kadar geniş bir coğrafya Uzakdoğu adını alıyor. Bize dünyanın bir ucundaymış gibi gelen bu şehirlere gitmek artık çok kolay. Kendine has mimarileri, kalabalık şehirleri, okyanusa sıfır plajları ile birbirinden güzel bu kentlere düzenlenen turlar size yeni keşif alanları oluşturuyor.

Yılın her dönemi organize edilen bu turlar özellikle bayramlarda, yılbaşı ve resmi tatillerde daha uygun fiyatlara sunuluyor. Gezi kapsamında müzelerden antik yapılara, ünlü restoranlardan doğal güzelliklere kadar hemen hemen her şeyi görme ve fotoğraf makinanızla ölümsüzleştirme imkanına kavuşuyorsunuz. 

Bangkok ve Pattaya Turları

Bangkok ve Pattaya Turları

Bangkok Tayland’ın başkenti ve Güneydoğu Asya’nın en hızlı gelişen kentlerinden biri. Bunun yanı sıra “Melekler şehri” olarak anılan Bangkok lüks otelleri ve mimari yapıları ile turistlerin ilgisini çekiyor. Pattaya ise Tayland Körfezi kıyısında gece kulüpleri ve temiz kumsalları ile bilinir.

Hong Kong ve Singapur Turları

Hong Kong ve Singapur Turları

Haritaya bakınca uzaklığından korkarak tatil rotanızın dışında bıraktığınız Uzakdoğu şehirlerine ulaşmanız artık çok kolay. Hem de tatil rotanızı sizin yerinize belirleyen firmalar varken. Hong Kong ve Singapur turları da bunlardan biri.

Maldivler Turu

Maldivler Turu

Maldivler yaklaşık 1200 adadan oluşan bir devlet. Çoğu yerleşime kapalı olan adalar genellikle turizm amaçlı konaklamaya açılmıştır. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivliler kalırken, 86 ada ise "otel ada" olarak kullanılmaktadır.

Phuket Turları

Phuket Turları

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. Küçük bir köprü ile ana karaya bağlanan ada doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Yüzlerce bar, kulüp, disko ve kabare ile sabahın ilk ışıklarına kadar keyifli vakitler geçirilen bölgede plajlar ve lüks oteller de konaklama seçeneklerini oluşturur.

Seyşeller Turları

Seyşeller Turları

Hint Okyanusu’nun üzerinde 115 adadan oluşan Seyşeller Afrika’ya ve Madagaskar’a komşudur. Gece ile gündüzün eşit olduğu ülkede güneş her gün sabah 6’da doğar ve akşam 6’da batar. Bu inanılmaz deneyim de konukların yaşadığı en güzel anları oluşturur.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome