A+ A A-

Bütçenizi Ayarlayın, Bayramda Evde Kalmayın!

Bayram yaklaştığında ya da çok önceden beklediğimiz ve planlar yaptığımız resmi günlere az kaldığında hemen kısa bir tatil için araştırmaya başlarız. Talebin yoğun olduğu bu dönemler, gerek otellerin, gerekse de turların fiyatlarının en yüksek olduğu zamanlardır.

Bayram Turları sitemizde uygun fiyatlı birçok tur seçeneğini sizlere sunuyoruz. Siz yeter ki önce gideceğiniz yeri belirleyin. İstanbul çevresinden Mardin’e, Kıbrıs’tan Prag’a, Uzakdoğu’dan İskandinavya’ya kadar, her bölgede yapılan bayram turları içerisinde en ucuz olanlarını sitemize girerek inceleme fırsatı yakalayın.

Klasik bayramlardan sıkıldıysanız, evden çıkmanın tam zamanı… Bütçenize uygun, alternarifli onlarca tur seçeneği burada!

Makedonya Turları

Makedonya Turları

Osmanlı ve Roma İmparatorluklarına ev sahipliği yapmış Balkan ülkesi Makedonya tarihi değerlerinin yanında doğal güzellikleri, yüksek dağları ve tepeleriyle turistleri kendine hayran bırakıyor. Camilerin ve taş köprülerin yer kapladığı bölge Balkan turlarının adresi.

Otobüsle Karadeniz Turu

Otobüsle Karadeniz Turu

Bu tur daha çok tercih edilen rotaların başında gelir. Hem daha çok yer görme, hem de Karadeniz sahilini baştan sona dolaşma imkanı sağlar. Ayrıca bölgenin ve aynı zamanda da ülkenin en çok görülmesi gereken Ayder, Çamlışemşin ve bir sürü eşsiz yaylaları da bu kısımdadır.

Sapanca Turu

Sapanca Turu

İstanbul’dan kaçış dendiğinde ilk düşünülecek yerlerin başında gelen Sapanca, çevresindeki doğal güzellik ve özellikle gölüyle meşhur bir yerdir. Sapanca Gölü’nün yanında sıra sıra dizilmiş restoran ve cafeler, doğal ortamı seyretmeye gelenlerle dolup taşar.

Seyşeller Turları

Seyşeller Turları

Hint Okyanusu’nun üzerinde 115 adadan oluşan Seyşeller Afrika’ya ve Madagaskar’a komşudur. Gece ile gündüzün eşit olduğu ülkede güneş her gün sabah 6’da doğar ve akşam 6’da batar. Bu inanılmaz deneyim de konukların yaşadığı en güzel anları oluşturur.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome