A+ A A-

Gap Turları

Türkiye’nin Doğusunda Yatan Gizli Tarih ve Büyük Proje  : GAP

Açılımı Güneydoğu Anadolu Projesi olan, yöreyi kalkındırmak amacıyla yapılan bir projedir. Ülkemizin Doğu kısmında, yıllardır var olan ama ön plana çıkamayan güzellikleri ve tarihi yerleri, bu turlar sayesinde görebilirsiniz.

Gap turları, büyük bir alanı kapsadığı için uzun süreli gezilerdir. Gap turuna genellikle İstanbul ve İzmir kalkışlı geziler uçakla yapılır. Ankara ve diğer illerden ise yakınlık açısından otobüs tercih edilir. 4 ile 7 gün arasında süren bu seyahat süresi, turizm firmalarının programlarına göre değişiklik gösterir. Özellikle son 10 yıldır, Güneydoğu Anadolu Bölgemize düzenlenen bu kültür turları popüler hale geldi. Artık farklı yerler gezip görmek isteyen tatilciler, büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu yöremizi tanımak istemektedirler. Gezilen iller arasında Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Diyarbakır, Adıyaman ve Mardin vardır. 

Gap Turları

Gap Turları

Büyük bir alanı kapsayan Güneydoğu Anadolu Bölgesi, vadiler, dağlar, tarihi evler ve şehirlerden oluşmuştur. Her yeri gezip görmek isteyenler için tüm ana yollardan geçmek gerekir. Bu da otobüsle yapılacak Gap turuyla mümkündür.

Uçakla Gap Turu

Uçakla Gap Turu

Güneydoğu Anadolu’yu merak ediyorsanız fakat bu tarihi güzellikteki yöremiz için 1 haftalık zamanınız yoksa, sizler için en ideal tur fırsatı tabi ki de uçakla gap turu olacaktır.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome