A+ A A-


Sapanca Turu

Sapanca Gölü’nde Doğayla Başbaşa Randevu

İstanbul’dan kaçış dendiğinde ilk düşünülecek yerlerin başında gelen Sapanca, çevresindeki doğal güzellik ve özellikle gölüyle meşhur bir yerdir. Sapanca Gölü’nün yanında sıra sıra dizilmiş restoran ve cafeler, doğal ortamı seyretmeye gelenlerle dolup taşar.

Göle yukarıdan bakan yer ise Maşukiye’dir. Tepede yer alır. Adeta bir oksijen deposudur.  İstanbul ve Ankara’da bulunan seyahat şirketleri, hafta sonlarında buraya birleştirilmiş olarak günübirlik turlar düzenlerler. Sapanca maşukiye turları, özellikle İstanbul’dan oldukça rağbet görmektedir. Yakınlık avantajıyla sadece 1,5 saatte gelinebilen ve bayramlar başta olmak üzere çok sık yapılan Sapanca turları her daim gözdedir. İstanbul’dan ücretli Anadolu Otoyolu’ndan karayolu mesafesi 130 km’dir.


  • GENEL
  • KONUMU - HARİTA
  • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
  • KAMPANYALARI
  • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

  • Genel:

    Otobüste sabah kahvaltı ikramı sonrası yaklaşık 2 saatlik bir yolculukla Maşukiye’ye varış. Yemyeşil çevresi, el değmemiş doğası ve doyumsuz manzaralı beldede yürüyüş yapılır. Alabalık tesisleriyle şelaleleri görüp fotoğraf molasının ardından buradaki lokantada hazırlanmış öğle yemeği yenilir.

    Yemeğin ardından dağlardan gelen kar suları ve Derbent Deresiyle beslenen Sapanca Gölü’ne iniyoruz. Gölde verilen serbest zaman ve yürüyüş imkanı sonrası İstanbul’a hareket.

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome