A+ A A-


Abant Turu

Doğanın Güzelliğini Cömertçe Sunduğu Abant

Abant, muhteşem manzarasıyla resimlere konu olabilecek güzellikte, masalsı bir yerdir. Yer olarak küçük olsa da, oraya gittiğinizde kendinizi sadece şehirden değil, bu dünyadan kopmuş bir masal diyarında hissedeceksiniz.

Bolu iline bağlı olan, İstanbul – Ankara otoyolunun Bolu’dan önceki çıkışında, yoldan 25 km içeride yer alan saklı kalmış bir cennettir. Konum olarak hem Ankara’ya hem de İstanbul’a yakındır. İstanbul’dan 3 saat, Ankara’dan da 2 – 2,5 saatlik bir yolculukla buraya varabilirsiniz.

Abant, ormanların içinde oldukça sakin bir gölün, bu gölün de çevresinde birkaç lüks otel ve yürüyüş yolunun olduğu bir yerdir. Hemen hemen tüm tatil şirketleri, genellikle günübirlik olarak hem Cumartesi, hem de Pazar günleri buraya tur düzenlerler. Abant turları çok popüler olup, bahar ve kış aylarında full doluluk oranıyla yapılmaktadır.

Bayram turları kapsamında bu lokasyonu konaklamalı seçenler, daha önce hiç yaşamadıkları bir huzur tatili deneyimini tadacaklardır.


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  İstanbul’dan sabah saatlerinde Kocaeli – Sakarya – Düzce istikametinde Anadolu Otoyolu üzerinden Abant’a varış.
  Milli Park gişesinden girdikten sonra sizi bol oksijenli orman içerisinde kuş sesleri eşliğinde muhteşem bir manzara karşılayacak. Hiç titremeden duran ve tüm güzellikleri yüzeyine yansıtan gölü göreceksiniz.
  Gölü çepeçevre saran yürüyüş parkurunda uzun gezintiler yapabilir, ya da orada bulunan faytonlarla dolaşabilirsiniz.
  Öğlende göl kıyısındaki ağaçların içinde sucuk eşliğinde mangal keyfi.
  Sonra lüks otellerin kafesinde hep beraber sıcak bir şeyler içilir.
  Verilen serbest zamanda bol bol fotoğraf çekebilir, yöre pazarında bölgeye has yiyecek ve hediyelik eşya alabilirsiniz.
  Akşam üstü İstanbul’a dönüş.

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome