A+ A A-


Afrika Turları

Afrika’nın Mistik Atmosferinde Muhteşem Bir Tatil Geçirin

Afrika kendine özgü atmosferi ve kültürü ile turistleri hayran bırakan bir yapıya sahip. Farklı yaşam tarzına sahip kabileleri, inançları ve doğal güzellikleri ile her köşesinden keşfedilmeye değer bir özellik çıkıyor.

Genellikle Tunus ve Fas’a yapılan turların dışında Mısır ve Kahire gibi şehirler de tatil rotalarında yer almaktadır. Afrika turları hakkında genel bir bilgi vermek için gün gün tatilinizi nasıl geçireceğinizi anlatabiliriz. 


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Tunus’a Hareket

  İlk gün havaalanında buluşularak Tunus’a hareket edilir. Uçaktan iner inmez misafirler otellerine yerleştirilir ve akşam yemeğine kadar dinlenmeleri için vakitleri olur.

  2.Gün: Sousse

  Kahvaltıdan sonra Chartge, Sidi Bou Said gezisi düzenlenir. Yorucu bir gün geçiren konuklar otelde dinlenirler.

  3.Gün: Sousse

  Kahvaltının ardından Kairoun ve El Jem geziliyor. Sonrasında ise Nebeul Hammamet olarak adlandırılan bölgeye gidilir. Sonrasında konuklara serbest zaman tanınır.

  4.Gün: Tunus’tan İstanbul’a Hareket

  Uçuş saatine kadar serbest zaman tanınan yolcular İstanbul seferiyle ülkeye dönerler.

  Fas’a düzenlenen turlarda ise program şöyledir:

  1.Gün: İstanbul’dan Fas’a Hareket

  İlk olarak Fas uçuşu ile Mrakeş’e gelinir. Otele yerleşildikten sonra şehir turuna başlanır. Medina’da şehrin eski yöneticilerinden Ba Ahmed’in Bahia Sarayı gezilir. Marakeş Kapalı Çarşısına gidildikten sonra bölgede bulunan Koutoubia Minaresi de gezilir. Şehre özgü demir ve deri işlemeler ile şifalı bitkiler buradan alınabilir.

  Sonrasında şehir meydanı olan Jma El Fna’ya geçilir. Burada sokak sanatçılarının performansları izlenir ve şık bir restoranda yemek yendikten sonra otele geçilir.

  2.Gün: Marakeş

  Kahvaltıdan sonra Atlas Dağları turuna katılan tatilciler dilerlerse serbest zaman da geçirebilirler. Burada Urika Vadisi ve Majorel Bahçesi gezilir. Akşam ise dünyaca ünlü berberi gösterisi ile bilinen Chez Ali’nin performansı izlenir. Masalsı Fas çadırlarının altında yöresel yemeklerin tadılmasından sonra otele geçilir.

  3.Gün: Marakeş’ten İstanbul’a Hareket

  Kahvaltıdan sonra Kazablanka’ya hareket edilir. Panoramik şehir turunda Muhammed V meydanında gezilir. Ardından Atlas Okyanusu’na kıyısı olan Corniche’de konuklar bol bol fotoğraf çekebilirler.

  Akşam ise Kazablanka Havalimanı'ndan İstanbul seferi ile ülkeye dönülür. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome