A+ A A-


Phuket Turları

Dünyaca Ünlü Plajları ve Budist Tapınakları İle Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. Küçük bir köprü ile ana karaya bağlanan ada doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Yüzlerce bar, kulüp, disko ve kabare ile sabahın ilk ışıklarına kadar keyifli vakitler geçirilen bölgede plajlar ve lüks oteller de konaklama seçeneklerini oluşturur.

Bangkok turları ile birleştirilen Phuket tatillerinde tatilciler dalış, jet ski, trekking, parasailling ve kamp gibi birçok aktiviteyi de gerçekleştirebilirler. Koloni dönemi mimari eserleri, tapınakları ile görülmeye değer bu kentte unutulmaz bir tatil geçirmek mümkün. 


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Phuket’e Hareket

  Gezinin ilk günü havaalanından Phuket uçağına binilmesi ile başlar ve misafirlerin otellerine yerleşmeleri ile biter.

  2.Gün: Phuket

  Günü diledikleri gibi geçiren misafirler isterlerse bölgeyi keşfedebilir ya da plajda güneşlenebilirler. Akşam ise Phuket Fantasea Gezisi’ne katılırlar. Gecede Tayland Kültürü tanıtılır ve özel efektler ile farklı bir atmosfer oluşturulur. Gezi sonrası otele dönülür.

  3.Gün: Phuket

  Kahvaltıdan sonra tüm gün sürecek Phi Phi Adası gezisi başlar. Maya Bay, Phi Phi Ley ve Phi Phi Adası gezilir.

  4.Gün: Phuket

  Dördüncü günde James Bond Adası Gezisi düzenlenir. Simon Cabaret Gezisi ile muhteşem bir gösteri misafirleri bekler. Dileyen konuklarsa otellerinde ve plajlar ile kulüplerde vakit geçirebilirler.

  5.Gün: Phuket

  Kahvaltı sonrası tüm gün düzenlenecek Fil Safari gezisi misafirleri bekler. Ayrıca su sporları ve doğa gezileri yapmak isteyenler rehberlerden bağımsız aktivitelerini gerçekleştirebilirler. Günün sonunda otele dönülür.

  6.Gün: Phuket’ten İstanbul’a Hareket

  Son gün uçak saatine kadar konuklar serbest zaman geçirirler. İstanbul uçağına binilerek ülkeye dönüş yapılır. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (1)

 • Şebnem Nas

  29 Nisan 2013 08:49 zamanında |
  Arkadaşımla birlikte değişik bir kültür tanımak ve aynı zamanda da merak ettiğim için Uzakdoğu’ya gitmeye karar verdik. Geçen 23 Nisan’da Phuket’te karar kıldık. Beklediğimiz gibi masal dünyasında bir denizde yüzmenin keyfi harikaydı. Farklı bir coğrafya, farklı bir kültür. Muhteşem doğa güzellikleri. Ve tabi unutulmayacak derecede rahatladığımız ayak masajları. Bunlar çok güzeldi ama resmen 1 hafta sadece peynir yedik. Çünkü onların yemekleriyle, canım ülkemizin yemek kültürü siyahla beyaz gibi.

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome