A+ A A-


Maldivler Turu

Uzakdoğu’da Turizmin Başkenti Maldivler’de Bayram Tatili

Maldivler yaklaşık 1200 adadan oluşan bir devlet. Çoğu yerleşime kapalı olan adalar genellikle turizm amaçlı konaklamaya açılmıştır. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivliler kalırken, 86 ada ise "otel ada" olarak kullanılmaktadır.

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir. Düzenlenen turlarda ise bu eşsiz coğrafya keşfedilirken huzurun ve sakinliğin tadı çıkarılır. Resort şeklinde One and Only Reethi Rah, Huvafen Fushi, Naladhu, W Retreat, Banyan Tree ve daha fazla işletme hizmet vermektedir. Bungalovlar ve kamp alanları da misafirlerin konaklama alternatiflerini oluşturuyor. Turların genel planı ise şöyle:


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Doha’ya Hareket

  Gezinin ilk gününde dış hatlar terminalinden ilk durak olan Doha’ya ulaşılır. Aktarma ile Maldivler’e geçilir.

  2.Gün: Doha, Maldivler

  Erken saatte otele yerleşilir. Otelin mevkiine göre sürat tekneleri ya da deniz uçağı kullanılabilir. Sonrasında misafirlere dinlenmeleri ve denizin tadını çıkarmaları için serbest zaman tanınır.

  3.Gün: Maldivler

  Kahvaltıdan sonra denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir gün başlıyor. Su sporları ve plaj aktiviteleri de size alternatif olacak. Gece ise otelde düzenlenen partilerle eğlenilir.

  4.Gün: Maldivler

  Kahvaltının ardından diğer adalara ve şehir merkezine gidilir. Yerel pazarlardan alışveriş yapılır. Günün sonunda konuklar serbest zamana sahip olur.

  5.Gün: Maldivler’den İstanbul’a Hareket

  Son gün konaklamış olduğunuz otele göre deniz uçağı ya da sürat teknesiyle Male’ye doğru yolculuğa çıkılır. Önce Doha’ya sonra da İstanbul’a düzenlenen uçuşlarla ülkeye dönüş yapılır. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome