A+ A A-


Hong Kong ve Singapur Turları

Uzakdoğu’nun Gizemli ve Etkileyici Şehirlerini Keşfedin

Haritaya bakınca uzaklığından korkarak tatil rotanızın dışında bıraktığınız Uzakdoğu şehirlerine ulaşmanız artık çok kolay. Hem de tatil rotanızı sizin yerinize belirleyen firmalar varken. Hong Kong ve Singapur turları da bunlardan biri.

Yaklaşık 235 küçük adadan oluşan muhteşem doğa harikası Hong Kong Asya’nın en işlek ticaret ve turizm merkezi. Singapur ise Malay Yarımadası’nın ucunda tropikal iklimi ile tatilcilerin gözdesi. Bu iki önemli noktaya düzenlenen turlarda kültür, tarih ve doğa gezilerinin yanında muhteşem lüks otellerde konaklama fırsatı tanınıyor. Bölgede sokak pazarlarından alışveriş yapıp eğlence parklarında geçireceğiniz unutulmaz anlar sizleri bekliyor. 


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Hong Kong’a Hareket

  Turun ilk günü Havalimanı Dış Hatlardan pasaport işlemlerini tamamlayıp uçağa binilmesi ile başlıyor. Günün büyük bölümü yolculukta geçeceği için şehre varır varmaz konuklar otellerine dinlenmeye çekilirler.

  2.Gün: Hong Kong

  Kahvaltıdan sonra Hong Kong Körfezi gezisi yapılır. Victoria Tepesi, Repulse Bay ve Tin Hau Tapınağı, Aberdeen Balıkçı Barınağı görüldükten sonra otele dönülür.

  3.Gün: Hong Kong

  Kahvaltıdan sonra Okyanus Parkı gezilir. Dileyen konuklar sokak pazarlarından alışveriş yapabilirler. Bunlar haricinde Disneyland ya da Ocean Park eğlence merkezlerine gidilir. Günün sonunda otele dönülür.

  4.Gün: Hong Kong

  Dördüncü günde Nathon Caddesi & Tsim Tha Tsui Bölgesi, Hong Kong Park ve Kowloon Park, Hollywood Road, Lan Kwai Fong, Cat Street, Soho, dünyanın en büyük oturan buda heykelinin bulunduğu Lantau Adası’ndaki  Po Lin Manastırı görülür.

  5.Gün: Hong Kong’dan Singapur’a Hareket

  Havaalanından Singapur’a hareket edilir. Otele yerleşilir ve düzenlenen Gece Safarisi gezisine gidilir.

  6.Gün: Singapur

  Kahvaltıdan sonra panoramik şehir gezisi düzenlenir. Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları görülür. Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş yapılır. Ayrıca Sentosa Adası Gezisi yapılır.

  7.Gün: Singapur’dan İstanbul’a Hareket

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman geçiren misafirler havaalanına götürülür ve İstanbul seferi ile ülkeye dönüş yapılır. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome