A+ A A-


Bangkok ve Pattaya Turları

Adaları ve Tropik Bahçeleri İle Bangkok ve Pattaya

Bangkok Tayland’ın başkenti ve Güneydoğu Asya’nın en hızlı gelişen kentlerinden biri. Bunun yanı sıra “Melekler şehri” olarak anılan Bangkok lüks otelleri ve mimari yapıları ile turistlerin ilgisini çekiyor. Pattaya ise Tayland Körfezi kıyısında gece kulüpleri ve temiz kumsalları ile bilinir.

Tur firmalarının Uzakdoğu’da uğrak yerlerinden olan bu iki kentte özellikle ekonomik oteller ve eğlence seçenekleri bulunuyor. Tapınaklar ve ünlü Mercan Adaları tur güzergahlarından. Bangkok ve Pattaya gezilerinin programı ise:


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Bangkok’a Hareket

  İlk gün havaalanında buluşan yolcular uçaklarına binerler ve uzun Bangkok yolculuğu başlar. Günün neredeyse yarısı uçakta geçeceği için iner inmez otele dinlenmeye gidilir.

  2.Gün: Bangkok

  İkinci gün kahvaltıdan sonra serbest zaman tanınan konuklar dilerlerse Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Gezisi’ne katılabilirler.

  3.Gün: Bangkok

  Bangkok Şehir Gezisi ile tatilciler şehri yakından tanıma fırsatı buluyor. Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, mezar taşları, Kraliyet Tapınaği Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilir. Ayrıca Bakanlıklar Caddesi, Demokrasi Anıtı, Parlamento Binası, Çin Mahallesi, çiçek pazarı da görülecek yerlerdendir. İsteyen misafirler Kanalları ve Yüzen Çarşı’yı görmeye gidebilirler.

  4.Gün: Bangkok’tan Pattaya’ya Hareket

  Kahvaltıdan sonra Pattaya’ya doğru yola çıkılır. Timsah Çiftliği gezilir ve isteyen konuklar kabare şovlara katılabilirler. Gecenin sonunda otele dinlenmeye geçilir.

  5.Gün: Pattaya

  Beşinci gün düzenlenen Mercan Adası gezisi ile konuklar eğlenceli vakit geçirirler. Ekstra olarak Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi de düzenlenir. Arzu edenlerse Fil Safari gezisine katılabilirler.

  6.Gün: Pattaya’dan İstanbul’a Hareket

  Kahvaltıdan sonra otobüsle Bangkok’a geçilir ve havaalanından İstanbul uçağına binilir. Yolculuk yaklaşık 11 saat sürer.

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome