A+ A A-


Batı Karadeniz

Muhteşem Karadeniz’e Batıdan Başlangıç…

Batı Karadeniz bölgesi, Düzce’den başlayıp Sinop’a kadar devam eden bir hattadır. İç tarafta Çankırı ilini ve meşhur Ilgaz Dağı’nı da kapsar. Çevredeki Kartalkaya ve Ilgaz Dağları, bölgede kayak yapmak isteyenlerin rağbet ettiği başlıca kayak merkezleridir. En çok turist çeken ilçelerin başında da Safranbolu gelir.

Seyahat şirketleri batı karadeniz turları adı altında en çok geziyi Safranbolu turu olarak düzenlerler. Gezinin içinde Amasra programı da vardır. Bartın’ın yanı sıra Zonguldak, Çaycuma ve Devrek de gezi esnasında görülen yerlerdir. Bu tur, otobüsle yapılır. Hem Ankara, hem de İstanbul çıkışlıdır. 1 gece yolda geçerken 1 gece de otel konaklamalıdır.

Batı Karadeniz Gezisi (Safranbolu – Amasra – Devrek)


  • GENEL
  • KONUMU - HARİTA
  • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
  • KAMPANYALARI
  • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome