A+ A A-


Pamfilya Turu

Güney Sahillerini Boydan Boya Keşfedin

Irkların ülkesi anlamına gelen Pamfilya, Antalya ve çevresini kapsayan yöreye verilen isimdir. Ülkemizin turizm cenneti olarak bilinen, dünyanın sayılı turizm kentleri arasında yer alan bu şehir ve çevresinde yapılan turlara da tatil acenteleri pamfilya turları demektedirler.

Sayı olarak bakıldığında en fazla otelin olduğu yerleşim yeri kuşkusuz Antalya’dır. Merkezin yanı sıra Kemer, Belek, Side, Manavgat ve Alanya’da binlerce otel ve konaklama yeri mevcuttur. Bu rakamlar, yöreye olan ilginin ne denli büyük olduğunu göstermek için yeterlidir. Yerli turistin yanı sıra her yaz on binlerce turist, dünyanın dört bir yanından, uluslararası havaalanına sahip olan Antalya’ya direkt olarak ülkelerinden uçmaktadır. Dolu dolu 3 gün geçirilerek, dünyanın hayran kaldığı bu bölge, tatilcilerin favorileri arasındadır.


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  Pamfilya Turu (Antalya – Side – Manavgat – Alanya)

  1. Gün : İstanbul’dan hareket
  Akşam Avrupa yakasından 23:00 civarı, Anadolu Yakası’ndan da 24:00 gibi otobüslerle hareket edilir. Kalkış noktaları genelde Bakırköy – İncirli ve Kadıköy Evlendirme Dairesidir. Rota, Sakarya, Bozüyük, Kütahya, afyon ve Isparta üzerindendir.

  2. Gün : Antalya - Kaleiçi - Antik Yat Limanı Düden Şelalesi - Konya Altı Plajı
  Sabah saatlerinde il merkezine varılır, kahvaltıdan sonra Kurşunlu Şelalesi’ne ondan sonra da yanında bulunan Düden Şelalesi’ne gidilip çevresinde yürüyüşler yapılır. Sonrasında Türkiye’de tarihi dokusu korunmuş yerlerinden biri olan Antalya, Kaleiçi’ne veHadrian Kapısı’na geçilir. Öğleden sonra Düden Çayı’nda tekne gezisinin ardından falezleri görerek kıyıya çıkarak ve Yivli Minare görülür.Daha sonra otele yerleşilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  3. Gün : Manavgat – Side – Aspendos
  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Manavgat’a gidilir. S Manavgat Çayı’nın üstünde yapılan tekne turundan sonra, sahilde denize girmek için serbest zaman. Öğle yemeği teknede. Sonrasında Manavgat Şelalesi’ne varılır. Oradan da başka bir tatil beldesi olan Side’ye gidilmektedir. Apollon ve Athena Tapınakları ile Bazilika kalıntısını görüldükten sonra tekrar otobüse binilip dünyaca ünlü büyük Aspendos antik tiyatrosuna hareket edilir. Tiyatronu gezimi sonrası otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

  4. Gün  Antalya - Köprülü Kanyon ve Rafting
  Otelde kahvaltı sonrası, otobüsle bir milli park olan Selge Kenti ile Kervan Yolu’nu bağlayan Antik Roma Köprüsü’nün adını verdiği, tabiat harikası Köprülü Kanyon’a ulaşılır. Burada dileyen herkesin rahatlıkla katılabileceği heyecanı yüksek rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında isteyenler ekstra olarak yapabilmektedir. Rafting macerasından sonra İstanbul’a dönüş için hareket edilir.

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome