A+ A A-


Cruise Turu

Masmavi Denizin Üstünde Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Cruise turları engin denizlerin ve okyanusların üzerinde huzuru ve sakinliği yakalamak isteyenler için düzenleniyor. Lüks yatlarda ve gemilerde düzenlenen bu turlarda Akdeniz’in, Hint Okyanusu’nun ve Büyük Okyanus’un kıyılarında bulunan şehirlerde mola verilerek hem kültürel hem de doğa gezisi düzenlenmiş oluyor.

Bu turlar Panama Kanalı’ndan Ren Nehri’ne, Tuna Nehri’nden Main’e kadar uzanıyor. Biz de sizin için örnek bir cruise programını çıkardık. Tatile gitmeden önce bilgi almanız için faydası olacaktır. 


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Hareket

  İstanbul’dan gemiye biniş işlemleri gerçekleştirilir ve hareket edilir.

  2.Gün

  İkinci gün denizde seyir halinde geçer. Konuklar geminin havuzundan, oyun alanlarından ve spor merkezlerinden yararlanabilirler.

  3.Gün: Dubrovnik

  Hırvatistan’a varıldıktan sonra şehri gezmek için yola çıkılır. Asumption of Mary Katedrali, Prens rezidansı ve Devletkonutu, Rector Sarayı ile gotik tarzda inşa edilen çeşmeler ziyaret edilir. Şehrin en büyük manastırı olan St. Francis gezilir. Geminin hareket saatine kadar konuklara serbest zaman tanınır.

  4.Gün: Venedik

   Venedik’e varıldıktan sonra rehberler eşliğinde şehir turu yapılır. Tekne ile Piazza San Marco’ya transfer gerçekleşir. Venedik’in en ünlü mimari eserlerinden biri olan Palazzo Ducale sarayı gezilir. Ponte dei Sospiri hapishanesi görüldükten sonra Basilika ve San Mark’s Meydanı’na gidilir. Geminin hareket saatine kadar tatilciler diledikleri şekilde vakit geçirebilirler.

  5.Gün: Bari

  Gemi İtalya’ya yanaşınca rehber eşliğinde Aziz Nikolas Kilisesi ve Norman Kalesi görülür. Bunun yanı sıra UNESCO tarafından koruma altına alınmış Murgia bölgesi görülür. Mimarisi ile meşhur Alberobello’ya geçilir. Son olarak konuklar alışveriş yapmak ve çevreyi daha yakından tanımak için serbest zaman geçirirler.

  6.Gün: Katakolon

  Yunanistan’ın Katakolon limanına yanaşan gemiden inerek bölge gezilmeye başlanır. Olimpiya kentinin ziyaret edilmesinden sonra Zeus tapınağı kalıntıları, spor alanı, stadyumu ve at meydanı görülür. Sonrasında tatilciler serbest zaman geçirirler. Dileyen misafirler Akdeniz mutfağından lezzetlerin sunulduğu sahil restoranlarında akşam yemeklerini yiyebilirler.

  7.Gün: İzmir

  Son olarak İzmir’e ulaşan gemiden inen yolcular Tarih ve Sanat Müzelerini, Antik kentleri ve Efes Tapınağını gezerler. Yunan döneminden kalan eserleri görmek için Arkeoloji Müzesi gezildikten sonra konuklar şehirde diledikleri gibi gezerler.

  8.Gün: İstanbul

  Bir haftalık bir tatilin sonunda kalkış noktası olan İstanbul’a varılır. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome