A+ A A-


Barcelona Turu

Katalanların ve Flamenkonun Başkenti Barcelona

Akdeniz’in en hareketli limanına sahip olması, kent meydanındaki arenası ve dünyaca ünlü Flamenko dansı ile Barselona yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası. FC Barcelona’nın maçlarının düzenlendiği stadı ve Katalan bölgesi de görülmeye değer yerlerden.

Tur firmalarının düzenledikleri bayram indirimleri ile daha rahat ulaşılabilecek bu şehirde kurumun belirlediği güzergaha göre görülecek yerler ise şöyle:


 • GENEL
 • KONUMU - HARİTA
 • YORUM ve ŞİKAYETLERİ
 • KAMPANYALARI
 • İLETİŞİM - REZERVASYON

TUR PROGRAMI

 • Genel:

  1.Gün: İstanbul’dan Barcelona’ya Hareket

  Pasaport işlemlerinden sonra 3,5 saatlik bir yolculuk sonucu Barselona’ya varılır. İspanya ve Catalunya Meydanı, Colon Meydanı, La Sagrada Familia Katedrali, Kristof Kolomb Heykeli, Barcelona Limanı, Endülüs Arenası, Kale Semti ve Kraliyet Sarayı gezileri ile keşfe başlanır. Günün sonunda otele yerleşilir ve akşam yemeği ile birlikte konuklar dinlenirler.

  2.Gün: Barcelona

  Kahvaltının ardından şehir merkezinde tur atılır ve rehberler eşliğinde tarihi ve turistik yerler gezilir. Dileyen konuklar bölgeyi kendileri gezebilirler. Dünyaca ünlü ressam Salvador Dali’nin müzeye dönüştürülen evini görmek için Figureas’a gidilir. Küçük ve şirin bir kasaba olan Girona gezilir. Dileyen konuklar Flamenko şovlarının gösterildiği eğlence mekanlarına gidebilir ayrıca yöresel lezzetleri tadabilirler.

  3.Gün: Andorra, Nou Camp

  Kahvaltıdan sonra konuklar serbest zamana sahip olurlar. İsteyenler de Andorra gezisine katılırlar. Alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgeden hediyelikler alınabilir. Sonrasında ise Barcelona futbol kulübünün sahip olduğu ve maçlarını yaptığı Nou Camp stadı gezilir.

  4.Gün: Barcelona’dan İstanbu’a Hareket

  Son günde kahvaltı ardından belirlenen saate kadar tatilciler serbest zamana sahiptir. Sonrasında İstanbul uçağına binilerek ülkeye dönülür. 

TUR KOŞULLARI

Harita

Yorumlar (0)

Bir yorum yapın

Bayram turuna çıkmış veya bayram tatili yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

kampanya...

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome