A+ A A-

Balkanlar

Kültür ve Tarih Mirasları İle Unutulmaz Balkan Kentleri

Köprüleri, tarihi binaları, çılgın akarsuları ve güler yüzlü halkı ile misafirlerini kendine hayran bırakan balkan ülkeleri Arnavutluk’tan Bosna Hersek’e, Bulgaristan’dan Makedonya’ya kadar geniş bir coğrafyaya yayılıyor.

Osmanlı İmparatorluğu egemenliğinde kültürel ve siyasal olarak gelişen bölge günümüzde kardeş ülkeler olarak Türk halkına ev sahipliği yapıyor. Yollar boyu uzanan dağları, cami ve kiliseleri ile geniş yaylaları bölgede gezilip görülecek yerlerden. Bütün bu zenginlik sebebiyle tur firmaları yılın her döneminde bölgeye tur düzenlerken genellikle Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Hırvatistan, Romanya, Sırbistan ve Yunanistan  gezilen yerler içerisindedir. 

Bosna Hersek, Makedonya, Arnavutluk Turları

Bosna Hersek, Makedonya, Arnavutluk Turları

Çoğu Balkan ülkesi Türkiye ile aralarındaki vize engelini kaldırdığı için yılbaşı, resmi tatiller ve bayramlarda en çok tercih edilen tatil noktaları haline geldiler. Bulgaristan, Bosna Hersek, Arnavutluk ve diğer ülkeler sahip oldukları kültürel ve coğrafi değerlerle binlerce turistin ilgisini çekiyor.

Makedonya Turları

Makedonya Turları

Osmanlı ve Roma İmparatorluklarına ev sahipliği yapmış Balkan ülkesi Makedonya tarihi değerlerinin yanında doğal güzellikleri, yüksek dağları ve tepeleriyle turistleri kendine hayran bırakıyor.

Saraybosna Turu

Saraybosna Turu

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna yüzyıllarca barış içinde yaşayan dinlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bölgede cami, kilise ve havralar yan yanadır. Osmanlı’nın egemenliğinde Avrupa’da kurulan en büyük kent olur ve en iyi zamanlarını yaşar.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome