A+ A A-

En Özel Günlerinizde Tatil

Balayı Turları

İnsanın hayatında ender yaşayacağı dönemlerden birisi de balayıdır. Yeni evli çiftlerin evlendikten hemen sonra gittikleri tatile balayı denir. Çünkü bu dönem, hayatını birleştiren erkek ve kadının en mutlu ve tatlı birliktelik zamanı olarak algılandığı için de, 1 hafta ile 1 ay arasında değişen süreye bal anlamı katılarak bal ayı denmektedir.

Yıllar geçtikçe yeni evli çiftlerin çok önem verdikleri, oldukça özendikleri bu dönem, evlenmeden çok önce planlanmaya başlandı. Seyahat acenteleri de bu durumu dikkate alarak balayı turları adı altında özel seyahatler düzenlemeye başladı. Bu organizasyonu yapan tur şirketleri, günümüzde artık her türlü ayrıntıyı düşünmüş durumda.

Mutluluk ve Avantaj Dolu Balayı Turları

Bir çok seyahat acentesi, evliliklerinin ilk günlerini tatilde geçirmek isteyen çiftlere % 10 - % 15 arasında değişen indirimler uygulamaktadır. İster yurt içi, isterseniz de yurt dışı turlarda size en romantik anlarınızı geçirebileceğiniz paket tur programlarını seçebilir, en iyi balayı nerelerde geçirilir sorusuna cevap alabilirsiniz.

Dünya’nın her noktasında profesyonel seyahat danışmanlarının onay verdiği en iyi balayı turları içindeki yurt içi ve yurt dışı alternatifleri : 

Yurtiçi

Pamfilya  : Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alan destinasyonlar içinde, daha az yorucu olan, lüks otellerde daha fazla vakit geçirebileceğiniz bir turdur.

Uludağ : Kış aylarında evlenenler için oldukça otantik, bir o kadar da romantik zamanlar, şömine başında geceler geçirebileceğiniz bir kış turudur.

Abant : Sonbaharda evlenenler ve sadece yalnız kalmak isteyenler için en ideal lokasyonlar içinde Abant’ı gösterebiliriz. Harika bir doğa, sessizlik ve sadece SİZ…

Yurt Dışı

Maldivler : Hint Okyanusu’nda bulunan takım adalar şeklinde harika küçük adacıklardan oluşan bir ülkedir. Tüm dünyadan yeni evli çiftlerin gözdesidir.

Şeyseller : Tam anlamıyla bir balayı adasıdır. Bembeyaz kumsallar, turkuaz deniz, müthiş mistik bir atmosfer. Romantik anlar için tüm koşulların uygun olduğu bir yer.

Yunan Adaları : Son yılların gözdesi haline gelen Yunan Adalarında, ülkemize olan yakınlığından ötürü de, hem uçakla, hem de gemiyle Santorini, Mikonos, Rodos gibi Ege cennetlerini gezebilirsiniz.

Venedik – Floransa – Roma : Romantik ülke İtalya’nın gezilecek en iyi 3 şehri, balayı seyahatiniz için oldukça idealdir. Aşk çeşmesinin olduğu Roma, gondolda romantik anlar yaşayacağınız Venedik ve tarihiyle Floransa, önerdiğimiz yurt dışı destinasyonlarının başında gelir.

Benelux : Benelux adı verilen, Avrupa’nın göbeğinde en romantik kentlerden Paris ve Amsterdam’ı içine alan tur, yurt dışı seçenekleri arasında yıllardır popüler.

Phuket : Farklı olmak isteyen çiftlerin özellikle son dönemlerde tercih ettiği Uzakdoğu turları arasında, deniziyle ünlü Phuket göze çarpmakta. Mevsimsel farklılıklardan ötürü ülkemizde ilkbaharda evlenenler, burayı tercih etmeye başlamış durumda.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome