A+ A A-

Avrupa Turları

Paris’ten Venedik’e Dünyanın En Romantik Şehirlerinde Eşsiz Anlar Yaşayın

Günümüzde en ufak kaçamakların ve tatillerin adresi Avrupa’nın tarihi ve turistik kentlerine yapılmaktadır. Şehrin kalabalığından ve koşuşturmasından bunalan binlerce vatandaşımız Avrupa’nın Paris, Viyana, Roma ve Amsterdam gibi önde gelen şehirlerine gitmektedir.

Yaz aylarında güneş ve denizin tadını çıkarmak için farklı seçenekler tercih edilse de bu kentlerin eşsiz güzelliği yılın her dönemi ziyaretçi çekmektedir. Kısıtlı bir sürede en verimli tatili geçirmeniz için tur firmaları da düzenledikleri organizasyonlarla aynı sürede çoğu Avrupa kentini görmenizi sağlar.

Genellikle bir haftayı aşan süresiyle dolu dolu bir tatil geçirmenizi sağlayan bu turlarda tarihi mekanlardan doğal güzelliklere, lüks otellerden sanat müzelerine, geleneksel yemeklerden farklı eğlence tarzlarına kadar birçok unutulmaz ana tanıklık edeceksiniz. 

Barcelona Turu

Barcelona Turu

Akdeniz’in en hareketli limanına sahip olması, kent meydanındaki arenası ve dünyaca ünlü Flamenko dansı ile Barselona yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası. FC Barcelona’nın maçlarının düzenlendiği stadı ve Katalan bölgesi de görülmeye değer yerlerden. 

Benelux Turu – Paris ve Amsterdam Turları

Benelux Turu – Paris ve Amsterdam Turları

Eşinizle ve sevgilinizle romantik bir tatil geçirmek için Paris ve Amsterdam güzergahında düzenlenen turlar ideal seçenekler olabilir. En güzel filmlerin çekildiği, en hisli şarkıların yazıldığı bu muhteşem kentlerde hem konforu hem huzuru bulabilirsiniz.

Budapeşte - Prag ve Viyana Turu

Budapeşte - Prag ve Viyana Turu

Manastırları, Unesco tarafından koruma altına alınan doğal güzellikleri, kartpostal güzelliğindeki mimarileri ile tam bir kültür kenti görünümünde olan Budapeşte, Prag ve Viyana tek bir tur rotasında birleştirilerek tatilcilere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Letonya, Litvanya ve Estonya Turları

Letonya, Litvanya ve Estonya Turları

Ortaçağ’a ait yapıları, doğal güzellikleri ve huzur dolu sokakları ile Baltık kentleri özellikle bayramlarda yapılan indirimlerle kolaylıkla gezip görebileceğiniz yerlerden.

Rusya - Moskova, St. Petersburg Turları

Rusya - Moskova, St. Petersburg Turları

Kuzey’in en güzel ülkelerinde olan Rusya yıl boyu binlerce turisti ağırlar. Kışın en güzel zamanlarının geçirilebileceği yerlerden biri olması sebebiyle genellikle kış mevsiminde düzenlenen turların uğrak noktalarından biri halini almıştır.

Venedik, Floransa, Roma Turu

Venedik, Floransa, Roma Turu

Kanalları ile ünlü Venedik, sanat galerileri ve müzeleri ile bilinen Floransa ve imparatorlukların başkenti Roma düzenlenen turlarla her yıl binlerce turist tarafından keşfediliyor.

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome