A+ A A-

23 Nisan’da Günübirlik Turlara

23 Nisan'da en özel günübirlik turlarla butik tatili keşfedin

23 Nisan Tatili

23 Nisan’ın Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kabul edilmesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün bu günü çocuklara armağan edişinden kaynaklanır. Tarih ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (T.B.M.M.) kurulduğu gün olan 23 Nisan 1920’den gelmektedir.

Resmi bayram olarak kabul edilen, 90 yıldır kutlanan 23 Nisan’da tüm kamu kurum ve kuruluşları tatildir. Bir çok özel şirket de bu gün çalışmaz. Dolayısıyla çocuklar başta olmak üzere çalışan kesim, ilkbaharın bu güzel döneminde küçük de olsa bir tatil yapmak ister.

2014’de Alternatifsiz Günübirlik Yurtiçi Turları

Hiçbir çalışanın istemediği tek günlük resmi tatilin Çarşamba gününe denk düşmesidir. Çünkü öncesi ve sonrasıyla birleştirilemediği için sadece 1 günle sınırlı kalmaktadır. Gelecek yıl olan 2014’te 23 Nisan Çocuk Bayramı Çarşamba’ya rastladığından sadece o gün tatildir.

Buna istinaden butik seyahat firmaları, 23 Nisan turu olarak sadece günübirlik geziler organize eder. İşte düzenlenen bazı 23 Nisan yurtiçi turları :

  • Edirne
  • Çanakkale (Şehitlik)
  • Maşukiye – Sapanca
  • Ağva
  • İznik
  • Cumalıkızık
  • Eskişehir
  • Abant
  • Yedigöller
  • İğneada

2014’de Yurtdışı Seçeneği Yok

Milli egemenlik ve çocuk bayramının Çarşamba gününe geldiği 2014 yılında sadece 1 günlük tatil olacağından ötürü seyahat acenteleri bu tarihe özel yurtdışı turu düzenlememektedir.

Baharı müjdeleyen bir tarih olan 23 Nisan’da, tarihimizin doğduğu yerlerden birisi olan Çanakkale’yi, oradaki şehitliği, bunun yanında Bursa’nın çinileriyle ve tarihiyle Dünya’da ün yapmış olan ilçesi İznik’i mutlaka görmenizi öneriyoruz. 

Tatilhome

TUR FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

BALAYI TURLARI

Maldivler

Maldivler

Ülkenin temel kaynağı turizm olduğu için konforlu ve lüks tesisleri ile dikkat çekmektedir...

Phuket

Phuket

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket Andaman Denizi kıyısında bulunuyor. ...

Tüm Uzakdoğu Turları »

BAYRAM TATİLİ YORUMLARI

Tüm bayram turu yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site bayram turlarını tanıtmak, resmi ve dini bayramlarda, yurt içi ve yurt dışı onlarca tur alternatifini tanıtıp anlatarak, hem tüketiciyi bilgilendirmek hem de Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. bayramturlari.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome